Yerli Ürünleriyle Ciro Hedefini 200 Milyon Liraya Yükseltti

Dünyanın 40 ülkesine jakuzi, küvet ve duş sistemleri satan Src Yapı A.Ş, bu yıl 28.'si düzenlenecek olan, Avrupa'nın en büyük seramik, banyo ve mutfak fuarı Unicera Tüyap İstanbul'a yüzde yüz yerli markası olan HYDROMİX'in lansman çalışmalarıyla hazırlanıyor.

Yerli Ürünleriyle Ciro Hedefini 200 Milyon Liraya Yükseltti
Yerli Ürünleriyle Ciro Hedefini 200 Milyon Liraya Yükseltti Yönetici
Bu içerik 1394 kez okundu.

Dünyanın 40 ülkesine jakuzi, küvet ve duş sistemleri satan Src Yapı A.Ş, bu yıl 28.’si düzenlenecek olan, Avrupa’nın en büyük seramik, banyo ve mutfak fuarı Unicera Tüyap İstanbul’a yüzde yüz yerli markası olan HYDROMİX’in lansman çalışmalarıyla hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl 5 milyon liralık bir yatırımla üretime başladıklarını söyleyen Src Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, “Geçen yıl yaptığımız yatırımlara ek olarak, yeni yatırımlarımız devam ediyor. Tamamen yerli hammadde ve işçilik ve ile el duşları, robotlar ve dikey jakuzi sistemleri ile şu anda Türkiye’de üretici konumda firma olarak, öncelikli olarak yeni yatırımlarla HYDROMİX markamıza daha çok yer vereceğiz” dedi.

“Avrupa ‘Made in Turkey’ ürünlerinin peşinde”

Bu yıl 23 -27 Şubat tarihlerinde yapılacak olan fuarda dünyanın her yerinden gelecek olan müşterilerine Türk malı banyo ürünlerinin dışında, el duşları, robot ve dikey jakuzi sistemlerini tanıtacaklarını söyleyen Sürücü, “Avrupalı kalitesiz Uzakdoğu malından bıktı. Nasıl ki “made in Turkey” banyo ürünlerimize ilgi gösterdilerse, aynı şekilde “made in Turkey” el duşları, robot ve dikey jakuzi ürünlerimize de ilgi gösterecekler” dedi.

2016 ciro hedefi 200 milyon TL

Günlük 4500 adet üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük duş sistemleri ve küvet üreticisi olan SRC Yapı A.Ş, geçtiğimiz yılı 150 milyon TL ile kapatarak, 2016 ciro hedefini 200 milyon TL olarak belirledi. Sürücü, 2012’de 23 ülkeye ürün satarken, 2014’de bu sayının 40’a çıktığını, 2015’de daha da artacağını belirtti. Sürücü, bu ülkeler arasında Madagaskar, Nepal, Sri Lanka, Gana, Kore, İngiltere ve Balkan ülkelerinin de yer aldığını vurguladı.

kaynak:yapi.com.tr


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?