Yaktaş Yeni Bloguyla Zemin Konusunda Bir Bilgi Merkezi Olmayı Hedefliyor

“Zemin Çözüm Merkezi” sloganıyla vinil ve karo halı zeminlerde öncülüğünü koruyan Yaktaş, yeni bloğuyla zemin konusunda bilgilendirme platformu oluşturuyor

Yaktaş Yeni Bloguyla Zemin Konusunda Bir Bilgi Merkezi Olmayı Hedefliyor
Yaktaş Yeni Bloguyla Zemin Konusunda Bir Bilgi Merkezi Olmayı Hedefliyor Yönetici
Bu içerik 3295 kez okundu.

Sağlık, eğitim, spor, ofis ve diğer ticari proje tiplerinde çok önemli projelerin zemin çözümlerini sağlayan Yaktaş, temsil ettiği ürünlerin geniş renk ve desen olanaklarıyla mekânları özelleştirmek için çözümler sunuyor. Bugüne kadar çok önemli projelerde mimarların çözüm ortağı olmaya ve zeminler söz konusu olduğunda en yetkin uygulamaları gerçekleştirmeye devam eden Yaktaş, leke tutmayan, hijyenik, kolay temizlenen ürünleriyle, mekanlara teknik performans sağlarken, kullanıcıların sağlığını ve çevreyi de koruyor.


2017 yılının başında yenilediği web sitesiyle; ürün ve projeleri hakkında mimarlara ve yapı sektörü profesyonellerine kapsamlı bilgi vermeyi amaçlayan Yaktaş ekibi, zemin konusunda aranılan her vinil ve karo halı çözümünün geliştiricisi ve proje partneri olarak yerini daha da vurguladı. Yakın zamanda ortaya çıkarttığı bloğuyla bu misyonunu daha da pekiştiriyor olacak.  


Yaktaş Blog; Zemin Hakkında Her Sorunun Cevabının Bulunabileceği Mimari Bilgi Tabanlı Bir Kaynak
Yeni bloğuyla Yaktaş, özel ürün sunumu ve uygulamalarının yanısıra, sektörü zemin konusunda bilgi birikimi ile de yönlendirmeyi hedefliyor. Lüks Vinil Kaplama, Ticari Zeminler, Spor Zeminleri, Ekolojik Zeminler, Dünyadan Doğru Zemin Uygulamaları başlıkları altındaki özel ürün ve proje tipi bilgilendirmelerinin yanısıra, Yaktaş Blog’da mimarlar ve uygulamacılarla söyleşilerle birçok sorunun yanıtı veriliyor. Yaktaş’ın önemli projelerinin detaylıca incelendiği “Başarı Hikâyeleri” bölümü ise doğru proje uygulamalarını detaylıca incelemeye sunuyor. 


Yaktaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tunçay Taçay şunları söylüyor: “Yaktaş zemin kaplamaları sektöründe her zaman çok yönlü ve yenilikçi bir duruş sergilemiştir. Gerflor, Taraflex, Mannington gibi çok önemli markaların temsilciliğiyle beraber, projelerde her zaman zemin konusunda danışılan bir yer olmuştur. Bu duruşu, gerek profesyonelleri ve mimarları biraraya getirdiğimiz showroomumuzla, gerekse de web sitemiz ve bloğumuz gibi dijital bilgi platformlarımızla her zaman pekiştiriyor olacağız.”

Firma Hakkında: Yaktaş, 22 senelik tecrübesi, vinil, dokuma vinil ve karo halı zemin döşemelerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle estetik ve işlevselliği bir araya getiren çözümler sunuyor. Sektörün hijyenik, tasarım odaklı ve dayanıklı zemin çözümleri üreten öncü markaları Gerflor, Fitnice, Mannington Carpets, Toucan-T Plank X, Bentzon Carpets’ın Türkiye temsilciliğini yapan Yaktaş, ülkenin her köşesine yayılmış uzman satış ağı ve güçlü stok yapısıyla acil ihtiyaçlara hızla cevap veriyor. Benzersiz renk, doku ve desen seçeneklerinin bir arada görülebileceği ürünler, mimarların ve malzeme seçicilerin buluşma noktası Yaktaş Showroom’da incelemeye sunuluyor.(www.yaktas.com.tr / info@yaktas.com.tr)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?