Trımline Hareketi Bölme Duvar Sistemleri İle Mekânlarda “Devrim”

İç Mekânlar, Ofisler, Oteller, Eğitim Yapıları, Konferans Salonları TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemleriyle “Bölünüyor”

Trımline Hareketi Bölme Duvar Sistemleri İle Mekânlarda “Devrim”
Trımline Hareketi Bölme Duvar Sistemleri İle Mekânlarda “Devrim” Yönetici
Bu içerik 3678 kez okundu.

Bölme duvar ve ahşap sistemleri ve projelendirme hizmetleriyle 20 yıldır yapı sektöründe gücünü artan ivmeyle pekiştiren TRIMline, Hareketli Bölme Duvar Sistemleriyle özel mekânlar yaratıyor. Bölme duvar sistemleri konusunda aynı zamanda bir bilgi merkezi olan TRIMline, Türkiye’de ve uluslararası arenada, “Ölçülerin özgür dünyası” sloganıyla ve %100 yerli üretimiyle bugüne kadar 6000’den fazla önemli projeye imza attı. Ofislerden yönetim binalarına, ulaşım yapılarından eğitim yapılarına, 20’ye yakın sektöre hizmet veren firma, özel hareketli bölme duvarlarıyla projelerde devrim yaratıyor.  

TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemleriyle Maksimum Alan Kullanımı, Akustik Kontrol ve Sınırsız Yüzey Seçimi 

TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemi sadece iki mekânı birbirinden ayıran bir bölme duvar sistemi değil, aynı zamanda tek başına bir tasarım objesi. Oteller, ofisler, eğitim yapıları ve konferans salonlarında, mekânın istenilen fonksiyona göre bölünmesi için şekillenebilen alanlar yaratır, tasarım özgürlüğü sunar. Hareketli bölmelere adapte edilen akustik panellerle mekânlarda ses kontrolü ve konforu sağlanır. Akustik konforun yanısıra farklı akustik panel yüzeyleri mekânlara görsel zenginlik sağlar. Hareketli bölme duvarlarda ne işlev, ne de renk kombinasyonlarında sınır bulunmamakta.

Hareketli bölme duvar sistemi, tavandan gizli bir ray ile asılan panellerin, mekânları çok fonksiyonlu olarak bölümlendirmesine yarayan, teknik değerleri yüksek, dolu, camlı, tekstil kaplı, kapı modüllü, vb prefabrik ünitelerden oluşur. Çok çeşitli yüzey bitiş malzeme opsiyonları ile mimari ve estetik çözümler sağlarken, 57 dB’e kadar sertifikalı yüksek ses yalıtım değerleri, yangın kontrol özelliği ve akustik yüzey kontrol emicileri ile mekânlara konfor getirir. TRIMline MW ile panel stok alanları istek ve ihtiyaçlara göre planlanır. Paneller, tamamen gizlenebildiği gibi, üst üste istiflenerek, oda içerisinde tasarımın diğer elemanları ile kombine edilebilir, zeminde herhangi bir kılavuz rayına ihtiyaç duyulmaz. Paneller, manuel olarak kolayca hareket ettirilir ve park alanına götürülür.

TRIMline MW ile Büyük Bir Konferans Salonu Üç Farklı Salona Bölünebilir
Firmanın kurucusu mimar Özgür Dinkçi TRIMline Hareketi Bölme Sistemleriyle ilgili çarpıcı bilgiler veriyor: “Bu sistemle büyük bir konferans salonu aynı anda gerçekleşecek etkinlikler için üç farklı salona bölünebilir. Bir fuaye dakikalar içinde bir açık büfeyle yemek odası haline dönüştürülebilir. Diğer yandan da hayalinizdeki tasarımı diğerlerinden farklılaştırarak, etkileyici ve benzersiz bir tasarım yaratmanızı sağlar. Mekân gerekliliklerine göre şekillenen doğal kaplama, melamin, HPL, boyalı cam, tekstil kaplı yüzeyleri sayesinde, tasarım konseptinde önemli bir rol alır. Projelerinizde TRIMline teknik desteği projenin tasarım aşamasından, montaj sonrasına kadar kendini hissettirir.”

Firma Hakkında
Mimari projelerde iç mekân çözümlerinde, projelendirmeden uygulamaya geniş bir hizmet aralığı sunan firma, dört ana ürün gamında hizmet veriyor; modüler bölme duvar sistemleri, kapı sistemleri, akustik sistemler ve projelendirme hizmetleri. Limitsiz tasarımlarla özellikle ofis projelerinde liderliğini koruyan TRIMline; yetkin araştırma-geliştirme, tasarım, üretim, satış-pazarlama ve uygulama ekipleriyle oluşturduğu özgür, yaratıcı ve fonksiyonel mekânlarla Türkiye’de ofis sistemlerinin trendlerini belirliyor Kuehne Nagel, Deloitte, Ebay, Ernst&Young, Lego, Mercedes Benz, Allianz, BP, Oracle, Paypal, Pepsi-Co, Rollmech, Shell, Şişecam, Taegutec, Volkswagen, Acıbadem Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Leaseplan, Odeabank, Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere birçok önemli projenin bölme duvar ve ahşap sistemleri üreticisi ve uygulayıcısı TRIMline hakkında yenilenen yüzüyle www.trimline.com.tr adresinden en doğru ürün ve hizmet bilgilerine ulaşmak mümkün. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?