BARAKA Proje Geliştirme Bir Kez Daha thyssenkrupp Synergy Asansör’ün Yeni Tasarımını Tercih Etti

Kentsel Dönüşümün Yıldızı Gayrettepe’de BARAKA Proje Geliştirme Bir Kez Daha thyssenkrupp Synergy Asansör’ün Yeni Tasarımını Tercih Etti

BARAKA Proje Geliştirme Bir Kez Daha thyssenkrupp Synergy Asansör’ün Yeni Tasarımını Tercih Etti
BARAKA Proje Geliştirme Bir Kez Daha thyssenkrupp Synergy Asansör’ün Yeni Tasarımını Tercih Etti Yönetici
Bu içerik 2899 kez okundu.

•    Synergy Gayrettepe Deniz Apartmanında da uygulandı
•    Synergy Yüksek performans, esnek tasarım ve göz alıcı tasarımıyla konut ve ticari binalar için geliştirilen en ideal thyssenkrupp çözümü 
Gayrettepe kentsel dönüşüm alanında yenilikler sergiliyor. Gelişen, değişen, yenilenen Gayrettepe’de Baraka tarafından yapılmakta olan, toplam inşaat alanı 3000 m2’ye yakın butik konut projesi Deniz Apartmanında toplam 11 kat ve 18 daire yer almakta. Mimari projesi Akyürek Elmas Mimarlık tarafından gerçekleştirilen, tavan yüksekliği üç metreye varan, üç cepheli, esnek planlama olanaklı dairelerden oluşan projede 10 kişilik, 800 kg’lık thyssenkrupp Synergy kullanıldı. Projenin bu yılın Eylül ayında tamamlanması planlanmakta. Yine aynı yenileme kapsamında yer alan yaklaşık 3200 m2’lik inşaat alanına sahip, 16 daireli Uzunay Apartmanının da aynı sürede tamamlanması öngörülmekte. 


Synergy Asansörleri Sinerji Kavramıyla Binayla Bütünleşiyor
Synergy Yüksek performans, esnek tasarım ve göz alıcı tasarımıyla konut ve ticari binalar için geliştirilen en ideal thyssenkrupp çözümü. Synergy mevcut EN 81-1 ve EN 81-2 standartlarının yerine geçen EN 81-20 ve EN 81-50 standartları, 2014/33EU Avrupa Asansör Direktifine uyum garantisi sunmakta; yolcuların güvenliğini ve konforunu artırmakta. Synergy modern dekorasyon seçenekleri, göz alıcı renkleri ve geniş opsiyon listesi ile kullanıcıların zevkine hitap etmek ve binalara kusursuz uyum sağlamak için özel olarak tasarlandı. İlgili standartları tam olarak sağlayan yanmaz HPL panel seçenekleri ve paslanmaz alternatifi, dekoratif asma tavan tasarımları, zamana meydan okuyan ve kullanıcı dostu kabin kumanda paneli seçenekleri ile binalara ve mimariye kusursuz uyum sağlıyor. 

Baraka PG kurucusu Cem Kaşeler projeyle ilgili şöyle diyor: “Kentsel dönüşüm projelerinde thyssenkrupp’u tercih etmemizin en belirgin sebebi proje bazlı bir çözüm ortağı olmaları. Projenin en başından itibaren bizle birlikteler. Seçmiş olduğumuz asansörler 800kg’lık, yani 10 kişilik. Bunun bu tarz binalarda çok büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum. Firma olarak Gayrettepe’de yapmış olduğumuz projelerde kullandığımız ürünler ve hizmetleri, ince eleyip sık dokuyarak seçiyoruz ve dolayısıyla her projemizde kullanmak istiyoruz. Bu nedenle Yıldız Residence’dan sonra bu projelerimizde de thyssenkrupp’u tercih ettik.

thyssenkrupp Elevator
thyssenKrupp Elevator, Grubun yolcu taşıma sistemleri alanındaki küresel faaliyetlerini bir araya getirmektedir. 2015/2016 mali yılında 7,5 milyar Euro satış gerçekleştiren ve 150 ülkedeki müşterilere hizmet sunan thyssenkrupp Elevator, şirketin benzersiz mühendislik yetkinliklerini kullanarak sadece 40 yılda dünyanın lider asansör şirketlerinden biri haline gelmiştir. 50.000'i aşkın nitelikli çalışanı olan şirket, müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş akıllı ve yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Ürün ve hizmet portföyü içinde yük ve yolcu asansörleri, yürüyen merdiven ve bantlar, yolcu biniş köprüleri, merdiven asansörü ve platform kaldırıcıları ile tüm ürünler için isteğe özel hizmet çözümleri yer almaktadır. Dünya genelindeki 900'ü aşkın tesisinde müşterilere yakınlığı temin etmek üzere kapsamlı bir satış ve hizmet ağı sunmaktadır. 


thyssenkrupp
thyssenkrupp, sermaye malları ve hizmetler alanlarındaki payı giderek artan, materyaller alanında güçlü olan çeşitlendirilmiş bir endüstri grubudur. Yaklaşık 80 ülkede 156.000'e yakın çalışan, kaliteli ürünler, akıllı endüstriyel süreçler ve sürdürülebilir bir gelişme için hizmetler sunmak üzere azim ve teknolojik uzmanlıkla çalışmaktadır. Çalışanlarımızın becerileri ve bağlılıkları başarımızın temelini oluşturur. 2015/2016 mali yılında thyssenkrupp yaklaşık 39 milyar Euro değerinde satış gerçekleştirmiştir.
Müşterilerimizle birlikte Mekanik, Fabrika ve Materyal alanlarında gelecekte karşılaşılacak güçlüklere rekabetçi çözümler geliştiriyoruz. Mühendislik alanındaki uzmanlığımızla müşterilerimizin ekonomik bir maliyet ve kaynak kullanımı ile küresel pazarda avantaj sağlamasını ve yenilikçi ürünler üretmesini sağlıyoruz. Bizim için Grubun kombine gücü ile birleşen teknik gelişme ve inovasyonlar, mevcut ve ilerideki müşteri ve pazar gerekliliklerini karşılamamızı, geleceğin pazarlarında büyümemizi, güçlü ve istikrarlı kazanç, nakit akışı ve değer artışı sağlamamızı mümkün kılan kilit faktörlerdir.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?