Sınırsızca Düşünebilen Bölme Duvar Sistemleriyle TRIMline Başkent Projelerini Üstlenmeye Hazır

Bölme duvar ve ahşap sistemleri ve projelendirme hizmetleriyle 20 yıldır yapı sektöründe gücünü artan ivmeyle pekiştiren TRIMline Ankara’da yer alan showroomuyla projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Sınırsızca Düşünebilen Bölme Duvar Sistemleriyle TRIMline Başkent Projelerini Üstlenmeye Hazır
Sınırsızca Düşünebilen Bölme Duvar Sistemleriyle TRIMline Başkent Projelerini Üstlenmeye Hazır Yönetici
Bu içerik 38693 kez okundu.

Bölme duvar sistemleri konusunda aynı zamanda bir bilgi merkezi olan TRIMline, Türkiye’de ve uluslararası arenada, “Ölçülerin özgür dünyası” sloganıyla ve %100 yerli üretimiyle bugüne kadar 6000’den fazla önemli projeye imza attı. Ofislerden yönetim binalarına, ulaşım yapılarından eğitim yapılarına, 20’ye yakın sektöre hizmet veren firma, Ankaralı yapı profesyonellerini showroomunda ağırlamaya hazır.  

1500 m2’lik TRIMline Showroomu Uygulamalı Bir Malzeme Kütüphanesi Niteliğinde 

Bugüne kadar Ankara’da Türkiye Müteahhitler Birliği Binası (Building Awards 2014’te “Yılın En İyi Uluslararası Projesi” ödülüne layık görüldü), Türkiye Noterler Birliği, Rönesans Holding Genel Merkezi başta olmak üzere birçok projede bölme duvar sistemleriyle yer alan TRIMline Interiors başkentli mimarların ve projelerin artık çok daha yakınında. WorkinWork bünyesinde yer alan yeni showroom, 1500 m2’lik hacmiyle bölüme duvar sistemleri konusunda bütün ürünlerin görülebileceği uygulamalı bir malzeme kütüphanesi niteliğinde. Özellikle 2018 yılıyla birlikte Ankara’daki varlığını geliştirici projeler ve buluşmalarla taçlandırmayı hedefleyen TRIMline, proje satınalmacılarının ve mimarların detaylı bilgi alabilecekleri bir merkez olmayı hedefliyor. 

Modüler bölme duvar sistemleri, hareketli bölme duvarlar, ıslak hacim bölme duvarları, room-in-room sistemleri, kapı sistemleri, akustik sistemler ve duvar-tavan kaplamalarının bütün detaylarıyla incelenebileceği showroom, TRIMline Interior’un uzun soluklu müşteri memnuniyeti hedeflerinden birini temsil ediyor. 

Mimari projelerde iç mekân çözümlerinde, projelendirmeden uygulamaya geniş bir hizmet aralığı sunan firma, dört ana ürün gamında hizmet veriyor; modüler bölme duvar sistemleri, kapı sistemleri, akustik sistemler ve projelendirme hizmetleri. Limitsiz tasarımlarla özellikle ofis projelerinde liderliğini koruyan TRIMline; yetkin araştırma-geliştirme, tasarım, üretim, satış-pazarlama ve uygulama ekipleriyle oluşturduğu özgür, yaratıcı ve fonksiyonel mekânlarla Türkiye’de ofis sistemlerinin trendlerini belirliyor. Kuehne Nagel, Deloitte, Ebay, Ernst&Young, Lego, Mercedes Benz, Allianz, BP, Oracle, Paypal, Pepsi-Co, Rollmech, Shell, Şişecam, Taegutec, Volkswagen, Acıbadem Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Leaseplan, Odeabank, Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere birçok önemli projenin bölme duvar ve ahşap sistemleri üreticisi ve uygulayıcısı TRIMline hakkında yenilenen yüzüyle www.trimline.com.tr adresinden en doğru ürün ve hizmet bilgilerine ulaşmak mümkün. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?