Wooler’in Başari Öyküsü Ölümsüzleşti

Yapı sektöründe lider markaların üreticisi Eryap Grup’un son ürünü Wooler Taş yünü ürününün başarılı performansı, uzun bir süredir üzerinde özenle çalışılan “Wooler Referans Kataloğu” özel çalışması ile taçlandırıldı.

Wooler’in Başari Öyküsü Ölümsüzleşti
Wooler’in Başari Öyküsü Ölümsüzleşti Yönetici
Bu içerik 1234 kez okundu.

2012 yılında üretimine başlanan Wooler Taş yünü, kısa sürede rakiplerinin arasından başarıyla sıyrılarak sayısız prestijli projenin yalıtım malzemesi tercihi oldu. Dört yıllık faaliyet hayatına Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda prestijli konut projesi, kamu binası, enerji santralleri, fabrikalar gibi sanayi tesisleri sığdıran Wooler’ın başarı öyküsü, Eryap Grup tarafından yayınlanan “Referans Kataloğu” ile ölümsüzleştirildi. Hazırlık, tasarım ve basım sürecini Eryap Grup Pazarlama Departmanı’nın yürüttüğü; Eryap Proje Departmanı ve referans proje işveren firmaları ile ortak çalışmanın sonucunda ortaya çıkan Wooler Referans katalogu, sahip olunan geniş referans listesini sektörle buluşturmaya hazırlanıyor. Uzun ve özenli bir çalışma sürecinin ürünü olan “Referans Kataloğu”, Wooler taş yünü üretimine başlandığı ilk günden itibaren tercih edildiği projelerin bir kısmının derlendiği özel bir çalışma olarak farklı bir referans kataloğu deneyimi sunuyor.

Wooler Ürün Teknik Kılavuzu ile bir set halinde sunulması hedeflenen Referans Kataloğu sektörün ilgisini fazlasıyla üzerine çekecek. Üretim teknolojisini sahip olduğu Ar-Ge ve Ür-Ge altyapısıyla her geçen gün geliştiren ve “Türkiye’nin kaplama alanı en hızlı büyüyen taş yünü markası” söylemiyle iddiasını sürdüren Wooler taş yünü, daha nice projenin tercihi olmaya devam edecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?