Lens Yapı Kimyasallari Tümexpo Fuarında Ürünlerini Sergiledi.

Bu yıl 3.sü düzenlenen TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret Fuarı İstanbul Kongre Merkezi´nde 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleşti.

Lens Yapı Kimyasallari Tümexpo Fuarında Ürünlerini Sergiledi.
Lens Yapı Kimyasallari Tümexpo Fuarında Ürünlerini Sergiledi. Yönetici
Bu içerik 1280 kez okundu.

Bu yıl 3.sü düzenlenen TÜMEXPO Sanayi ve Ticaret  Fuarı İstanbul Kongre Merkezi´nde 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleşti. Fuara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ve iş dünyasının tanınmış kişileri de katıldı. TÜMSİAD’ın organize ettiği ve çeşitli iş kollarının katılımıyla gerçekleştirilen fuara katılımcı ve ziyaretci sayısı oldukça fazlaydı.

LENS YAPI KİMYASALLARI FUARLARA ÖNEM VERİYOR

Lens Yapı Kimyasalları düzenlenen fuara katılma imkanı buldu. İnşaattan, mobilyaya, turizmden ulaşıma kadar bir çok iş kolu TÜMEXPO’DA  yerini aldı. Türkiye’nin bir çok bölgesinde gelen  firmalar bu sayede birbirlerini  tanıma fırsatı budu.  Lens Yapı Kimyasalları mantolama, ısı yalıtımı, seramik uygulamaları, astarlar  ve  zemin sistemleri  gibi geniş ürün gruplarını  fuarda sergiledi.

H.KÖKSAL,”ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER DESTEKLENMELİ”

Küçük ve orta ölçekli üreticileri bir araya getiren TÜMEXPO’nun yerel işletmeler için büyük önem arzettiğini söyleyen Lens Yapı Kimyasalları  firma yöneticisi Hasan KÖKSAL, “Böyle geniş çaplı bir organizasyonun yerel işletmelere büyük yer ayırması gelişmekte olan firmalar için bir fırsat yaratmaktadır.Büyük balığın küçük balığı yediği günümüz şartlarında küçük ve orta ölçekli firmalarında büyük firmalarla rekabet edebilmesi için bir fırsat veren böylesi organizasyonlara Lens Yapı olarak büyük önem veriyoruz.Türkiye’nin en büyük ekonomi ve ticaret platformu olma yolunda ilerleyen  Tümexpo 2015 Genel Ticaret Fuarı, şimdiden geniş bir ürün ve hizmet platformuna dönüşmüştür” diye konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım
www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?