İzmir Mia Citv Hotel Haziran’da açılıyor!

1995 yılından hu yana inşaat sektöründe başarılı projelere imza atan Koç İnşaat, konumu ve modern mimarisiyle büyük yankı uyandıran Mia Citv Hotels'i Haziran ayında hizmete açıyor.

İzmir Mia Citv Hotel Haziran’da açılıyor!
İzmir Mia Citv Hotel Haziran’da açılıyor! Yönetici
Bu içerik 1313 kez okundu.

1995 yılından hu yana inşaat sektöründe başarılı projelere imza atan Koç İnşaat, konumu ve modern mimarisiyle büyük yankı uyandıran Mia Citv Hotels’i Haziran ayında hizmete açıyor. Konut projelerinde de yeni yatırımlar yapmaya devam ettiklerini dile getiren Koç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Koç, “Menderes’te Haziran ayında inşaatına başlayacağımız Mia Park Menderes ve Gaziemir’de Eylül ayında inşaatına başlayacağımız Doğa Park Life şimdiden yoğun talep görüyor. Buca’da devam eden Mia Residence konutlarını ise 2017 yılı Mart ayında teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Ev konforu sunuyor

Haziran ayında konuklarını ağırlamaya başlayacak olan 4 yıldızlı Mia City Hotels’in 80 odası bulunuyor. Gaziemir’in Akçay Caddesi üzerinde inşa edilen projenin yeni fuar alanına, havalimanına ve şehir merkezine yakınlığı ile ön plana çıktığını dile getiren Cem Koç, otelin çevre yollarına bağlantıları sayesinde gerek iş seyahatinde olanlar için gerekse tatil yapanlar için de iyi bir seçim olacağını belirtti. Otelin mimarisi ve hizmet anlayışı sayesinde misafirlerine kendi evlerinde konaklıyormuş hissi vereceğini de sözlerine ekleyen Koç şöyle devam etti: “Odalarımız yoğun iş seyahatleri yapan kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı. Özellikle iş yaşamının beklentilerine cevap verebilecek şekilde dizayn edilen toplantı salonlarımız gala yemeği, seminer, konferans ve kokteyller için oldukça ideal. Yüksek teknolojiye sahip görsel ve işitsel ekipman, business center, tecrübeli profesyonel ekip ve kişisel asistan gibi hizmetlerin yer aldığı toplantı salonları sessiz ve rahat bir çalışma ortamı sunacak. Yoğun geçecek günün stresini atmak için ise fitness alanları, lobby bar ve restoranlar tum misafirlerin hizmetinde olacaktır. Yönetim ve hizmet anlayışında daima misafir memnuniyetinin 011 planda olacağı Mia City Hotels’in kısa sürede izmir’in seçkin otelleri arasında yerini alacağına inanıyoruz” dedi.

Yoğun talep görüyor

Konut projelerinde de yatırıma ara vermediklerini vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Cem Koç, “”Haziran ayında İzmir’in Menderes ilçesinde inşaatına başlayacağımız Miapark Menderes’te onlarca seçkin aileyi ev sahibi yapacağız. 4+1 ve 3+1 dairenin yer alacağı projede yüzme havuzu, spor tesisi, çocuk oyun parkları, otopark ve diğer sosyal alanlar sayesinde keyifli bir yaşam imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Gaziemir’de Ağustos ayında tamamlamayı planladığımız 75 konutluk Doğa Park projesinin devamı niteliğindeki Doğa Park Life’ın inşaatına da Eylül ayında başlayacağız. Bu projede de 3+1 konutlarımız satışa sunulacak. Tüm bunların yanısıra Buca’da da 3+1 ve 2+1 dairelerin bulunacağı 72 konutluk Mia Recidence projesinin inşaatına da devam ediyoruz. Hipodromun tam karşısında yer alan bu projemizi de 2017 yılının Mart ayında teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yeni Asır Emlak İnşaat


www.insaatgundemi.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?