Grand Design Fuarı'nda Libart Kinetik Mimariyi Temsil Edecek

Libart inovasyon odaklı ürünlerini uluslararası platformda bir hafta boyunca temsil edecek

Grand Design Fuarı'nda Libart Kinetik Mimariyi Temsil Edecek
Grand Design Fuarı'nda Libart Kinetik Mimariyi Temsil Edecek Yönetici
Bu içerik 1903 kez okundu.

29 Nisan-7 Mayıs tarihleri arasında bir hafta boyunca, İngiltere’de son 10 yılın en önemli fuar ve sergileme etkinliklerinden biri sayılan Grand Designs Live’da yenilikçi ürünlerini temsil edecek Libart, sektör temsilcileriyle çok renkli bir uluslararası platformda biraraya gelecek. Fuarda, konut kullanıcılarını ve satınalmacılarını geleneksel arayışın dışına çıkartacak, inovasyon odaklı sistemler ve ürünler sergilenecek. Libart’ın fuarda sektöre sunacağı açılır çatı sistemleri, çatı ışıklıkları, bağımsız hareketli yapıları, kayar kapıları ve dikey kayan giyotin camları yenilikçi ve sürdürülebilir tasarım-mühendislik birlikteliğini kullanıcılara örnekleriyle sunacak.   

Dış mekânı içselleştiren sistem ve çözümlerle Libart mimarların yanında
Grand Design Fuarının “Dış Mekân” kategorisinde yer alacak Libart, bahçeleri, havuz başlarını, istenildiği durumlarda iç yaşam birimlerinden biri haline getirebilmek adına çözümler üretiyor. Mekânları gerek genişletmek, gerekse de çok işlevli hale getirmek için farklı yaşam çözümleri sunuyor. Dış mekânların iklimsel veya başka sebeplerle iç mekana katılması gerektiği konut kullanımlı veya ticari mekanlarda şeffaf hareketli yapılar geliştiriyor ve mimariyi adeta hareketlendiriyor. Mekânın ihtiyacının belirlenmesinden itibaren mimari ofislerin yanında olan Libart, tam anlamıyla bir çözüm ortağı olarak, mimari olasılıkları da artırıyor. Bu sayede iç mekânların uzantısı olan açık mekânlar; boş kalmadan, rahatça kış manzaralı bir restoran, cafe ya da binanın en üst katında üstü açılabilen bir teras haline gelebiliyor; dört mevsimle kucaklaşmayı sağlıyor.  

Türkiye’nin ilk kinetik mimari çözüm firması Libart 25 yıldır dünyada tercih ediliyor
Libart, dünyanın her yerinden fark yaratmak isteyen mimarlar ve profesyoneller için tasarladığı ve ürettiği hareketli mimari sistemlerle; restoran, kafe, otel, ticari tesisler, konutlar ve endüstriyel tesislerde 25 yıldır tercih ediliyor. "Dışarının ferahlığı, içerinin rahatlığı" felsefesiyle yola çıkan firmanın ürün gamı içinde yer alan alüminyum ve cam teleskobik hareketli yapılar, daima yenilikçi, fonksiyonel ve dikkat çekici. Libart’ın ar-ge, tasarım, mühendislik ve üretim faaliyetlerinin ardında müşterileri için yapılara ve hayata değer katan, her türlü hava şartlarına uygun, esnek yaşam ve çalışma alanları sağlama vaadi bulunmakta. 1992 yılında Türkiye’de kurulan Libart, 3 kıtadaki üretim merkezleri, 25’den fazla ülkede bulunan bayileri ile yapı sektörü için kullanışlı “kinetik mimari çözümler” sunuyor. Libart ürünleri, Nasa, General Electric, Boeing gibi sanayi devlerinden, cafe, restaurant, villa havuzları veya teraslara uzanan geniş ve dünya çapında bir referans ağına sahip. 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?