ERA Mimarlık Yaz Stajı Programını Duyurdu

ERA Mimarlık'ın İstanbul Ataşehir'deki ofisinde veya İstanbul içindeki şantiyelerinde staj yapmak isteyen mimarlık ve şehir bölge planlama bölümünde okuyan 3. ve 4. Sınıf öğrencileri, 25 Nisan 2016'dan itibaren bir ay boyunca ERA Mimarlık'a portfolyoları ile başvurarak bu programa katılma taleplerini iletebilirler.

ERA Mimarlık Yaz Stajı Programını Duyurdu
ERA Mimarlık Yaz Stajı Programını Duyurdu Yönetici
Bu içerik 1558 kez okundu.

ERA Mimarlık’ın İstanbul Ataşehir’deki ofisinde veya İstanbul içindeki şantiyelerinde staj yapmak isteyen mimarlık ve şehir bölge planlama bölümünde okuyan 3. ve 4. Sınıf öğrencileri, 25 Nisan 2016’dan itibaren bir ay boyunca ERA Mimarlık’a portfolyoları ile başvurarak bu programa katılma taleplerini iletebilirler. Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda ofis için 4, şantiye için 4 öğrenci seçilecek.

Minimum 30 iş günü boyunca staj yapması beklenen öğrenciler, çalışma süresi boyunca gösterdikleri performanslarına göre şirket yetkililerince değerlendirilecek. En başarılı bulunan iki stajyerden biri ERA’nın Çin’deki ofisinde, diğeri de Fransa’daki ofislerinde 1 hafta boyunca konuk edilecek.

Bu süre içinde bulundukları şehirde gözlemler yapma şansına sahip olacak öğrenciler aynı sürede ERA Mimarlık’ın yurt dışı ofislerinde devam eden projelerin üretim süreçlerini de izleyebilecekler.

Programa katılmak için 25 Nisan’dan itibaren staj@era-arch.com adresine öğrenciler CV ve portfolyoları ile başvurabilir. Portfolyolar maksimum 10 mb olmalıdır.

ERA Mimarlık Yaz Staj Programı Koşulları

1- Stajyerler kesintisiz minimum 30 iş günü staj yapacak şekilde takvimlerini ayarlamalılar.
2- Staj programı sadece Mimarlık ve Şehir Bölge Planlama Bölümü öğrencilerine açıktır.
3- Takvim

Başvuru süresi 25 Nisan – 13 Mayıs 2016 Değerlendirme 20 Mayıs 2016 Staj süresi Haziran-Eylül ayları arasında 30 iş günü olmalıdır.

4- Staj çalışması süresince öğrencilerin performansları ERA Mimarlık bünyesinde oluşturulacak bir jüri tarafından değerlendirilir.
5- Başarılı öğrencilerden seçilen ikisi, bir sonraki yıl ERA’nın yurtdışı ofislerinde (Fransa ve Çin) 1 hafta boyunca ağırlanır. Bulundukları bölgede mimari araştırma ve gezi yapmaları istenir. Bu geziden üretilecek araştırmaların sonucu daha sonra ERA Mimarlık’ta sunulur ve ERA Mimarlık Arşivine alınır.

kaynak:arkitera.com


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?