Demir İnşaat Büyükçekmece Başantrenörü Çıvgın Açıklaması

Demir İnşaat Büyükçekmece Başantrenörü Özhan Çıvgın, ilk yarısını tamamladıkları Spor Toto Basketbol Ligi'nde kalıcı olmayı hedeflediklerini, ikinci yarının daha zorlu geçeceğini kaydetti.

Demir İnşaat Büyükçekmece Başantrenörü Çıvgın Açıklaması
Demir İnşaat Büyükçekmece Başantrenörü Çıvgın Açıklaması Yönetici
Bu içerik 1066 kez okundu.

Demir İnşaat Büyükçekmece Başantrenörü Özhan Çıvgın, ilk yarısını tamamladıkları Spor Toto Basketbol Ligi’nde kalıcı olmayı hedeflediklerini, ikinci yarının daha zorlu geçeceğini kaydetti.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Çıvgın, ligin ilk yarısını değerlendirerek, her maç daha pozitif basketbol oynadıklarını belirtti.

Ligde kalıcı olmayı hedeflediklerini anlatan Çıvgın, “Aslında yola başlarken ilk hedef, basketbolumuz ile organizasyonumuzu ilerletip ligde kalıcı olmaktı. Bugün bulunduğumuz konuma bakarsak hem saha içi ve saha dışı organizasyonumuzla şu an hedefin içindeyiz. Ligin 2. yarısı çok daha zor olacaktır. Önemli olan uzun sezonda pozitif olup ayakta kalmaktır” ifadelerini kullandı.

Mavi-beyazlı takımın hocası Çıvgın, Fenerbahçe, Banvit ve Beşiktaş gibi ligin üst düzeytakımlarını yenmeleri, iç sahadaki galibiyet serisi ve Türkiye Kupası’na katılma başarısı göstermeleriyle lige renk kattıklarını belirterek, şöyle devam etti:

“Lige basketbolumuz ve mücadelemizle renk kattık, katmaya da devam edeceğiz. Lige yön veren bir takım yaratmak için önce kalıcı olmak, altyapısı ve organizasyonuyla güçlü bir kulüp olmak gerekir. Kulüpteki üçüncü sezonum. Her gün yöneticilerimizin de yardımıyla bu yönde bir adım atıyoruz. Tek amacımız ve hedefimiz budur.”

Takıma şu an için yeni takviyeler yapmayı düşünmediklerini kaydeden Çıvgın, her maç salona gelerek takıma destek olan taraftarlarına teşekkür ederek, “Şartlar ne olursa olsun pozitif kalıp centilmen bir şekilde destek vermeye devam etsinler. Maç ayırmadan salonu doldursunlar. Bu takım onlarla güzel” değerlendirmesinde bulundu.

kaynak:haberler.com


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?