Dedeman’dan Dedeman Gayrettepe Oteli açıklaması!

Türkiye’nin ilk otel zinciri markası olarak, yaklaşık 50 yıldır faaliyet gösteren köklü ve güçlü bir markayız.

Dedeman’dan Dedeman Gayrettepe Oteli açıklaması!
Dedeman’dan Dedeman Gayrettepe Oteli açıklaması! Yönetici
Bu içerik 1523 kez okundu.

Türkiye’nin ilk otel zinciri markası olarak, yaklaşık 50 yıldır faaliyet gösteren köklü ve güçlü bir markayız. Otelcilik sektöründeki tecrübemiz, geniş hizmet yelpazemiz ve benzersiz kalite anlayışımızla öncelikli olarak Türkiye’de ve sonrasında Türkiye periferisindeki ülkelerde faaliyet göstererek, hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda stratejik olarak sektördeki global otel zincirleri gibi, management ve franchising modelleri ile büyümeye devam etmekteyiz. Bu plan çerçevesinde, grubumuza ait olan Dedeman Istanbul gibi gayrimenkullerimizin satışı da iş modelimiz kapsamında yer almaktadır. Ancak haberde bahsi geçen Mısırlıoğlu Mimarlık ile bu kapsamda herhangi bir işbirliğimiz bulunmamaktadır.

Dedeman Grubu olarak, mevcut 16 otelimiz ile birlikte, yeni otel projelerimizle de önümüzdeki dönemde büyüyerek hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu kapsamda 2016 yılında; Ocak ayında faaliyete geçen Park Dedeman Elazığ ve geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiğimiz Park Dedeman Bostancı İstanbul ve Park Dedeman Trabzon otelleriyle birlikte, Dedeman Osmaniye ve Park Dedeman Tokat’tan oluşan, 2 yeni otel projemizin açılışını gerçekleştiriyor olacağız.

Bu stratejik karar çerçevesinde hayata geçireceğimiz yeni projelerimizi tüm kamuoyuyla paylaşmayı sürdüreceğimizi belirtir, konuyu bu bilgiler ışığında değerlendirmelerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Dedeman Grubu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi