Danfoss Isıtma Departmanı Semineri Adana’da Düzenlendi

Danfoss Türkiye, “Değişiyoruz, Büyüyoruz, Güçleniyoruz” çalışması kapsamında düzenlediği seminer ve eğitimlerine devam ediyor.

Danfoss Isıtma Departmanı Semineri Adana’da Düzenlendi
Danfoss Isıtma Departmanı Semineri Adana’da Düzenlendi Yönetici
Bu içerik 1020 kez okundu.

Danfoss Türkiye, “Değişiyoruz, Büyüyoruz, Güçleniyoruz” çalışması kapsamında düzenlediği seminer ve eğitimlerine devam ediyor. 11 Kasım Çarşamba günü Adana HiltonSA’da düzenlenen ısıtma departmanı seminerinde, soğutma ve güç elektroniği alanında dünya lideri Danfoss, ‘Sizi geleceğe davet ediyoruz’ sloganı ile ürün ve çözümlerinin sağladığı avantajları, Adana’dan ve Adıyaman, Kahramanmaraş ve Van hattı üzerindeki illerden katılan mühendislerle paylaştı.

Isıtma, soğutma ve güç elektroniği alanında dünya devi Danfoss, 2015 yılında “Değişiyoruz, Büyüyoruz, Güçleniyoruz” çalışması kapsamında düzenlediği eğitimlerini ve seminerlerine, Adana’da ısıtma sistemleri semineri ile devam etti. 11 Kasım Çarşamba günü Adana HiltonSA’da düzenlenen seminere, Adana ve çevre illerden sektörün önde gelen 100 profesyoneli katıldı. Termostatik radyatör vanaları, oda termostatları, döşemeden sulu ve döşemeden elektrikli ısıtma sistemleri gibi Danfoss ısıtma sistemleri & çözümlerinin hem teknik hem de günlük hayatta kullanım faydalarının anlatıldığı seminerde, Danfoss ürün ve çözümlerinin sağladığı avantajlar bölgedeki mühendislerle paylaşıldı. Danfoss Türkiye’den Isıtma Sistemleri Teknik & Servis Müdürü Sencer Erten ve Isıtma Sistemleri Bayi Kanalı Müdürü Özgür Oğur’ün katımıyla gerçekleşen seminerde ayrıca kış ayları yaklaşırken ısıtma tasarrufu yapmanın ipuçları da katılımcılara aktarıldı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


www.insaatgundemi.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi