Çiçek Kardeşler Güzelbahçe Projesi Ön Talep Topluyor

Çiçek İnşaat tarafından Güzelbahçe'de 21 dönüm arazi üzerine inşa edilecek 73 konutluk proje ön talep toplamaya başladı. Çiçek İnşaat yönetim kurulu üyesi Kazım Çiçek kısa süre içerisinde 150'ye yakın talep topladıklarını ifade etti. Projenin tanıtım lansmanı 5 temmuzda gerçekleşecek.

Çiçek Kardeşler Güzelbahçe Projesi Ön Talep Topluyor
Çiçek Kardeşler Güzelbahçe Projesi Ön Talep Topluyor Yönetici
Bu içerik 2003 kez okundu.

Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde Mithatpaşa caddesi ve denize 75 metre cephesiyle bölgenin en değerli arazilerinden birinde yapılacak 73 konutlu proje, aynı zamanda İzmir'in yeşil bina sertifikasına sahip ilk uygulaması olacak.

Hem kent yaşamına yakın, hem de doğal ortamıyla sakinlerine huzur vaat eden projede ayrıca konut alacaklara özel spa - masaj ve fitness salonları ve cafeleri de içeren bin m² büyüklüğünde sosyal tesisler bulunacak.

Güzelbahçe'deki projeleriyle ilgili bilgi veren Çiçek Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çiçek, git gide daralan ve kalabalıklaşan kentlerde yaşayan insanların, yoğun trafik ve apartmanlar arasında kendilerini sıkışmış hissettiklerini ve kaçacak huzurlu ortamlar aradıklarını söyledi.

Güzelbahçe'deki projenin 21 dönümlük alanda 73 adet konut ve 3 adet işyerinden oluşan özel bir çalışma olacağını kaydeden Çiçek, “Projemizde insanların deniz ve doğayla içiçe yaşayarak huzurun keyfine varacakları bir konsept oluşturduk” dedi.

DÖRTTE ÜÇÜ PEYZAJ ALANI

Projenin dörtte üçünün yeşil alandan oluştuğuna dikkat çeken Mustafa Çiçek, konutların çoğunun deniz, tamamının havuz gördüğünü vurguladı.

12 dönümlük peyzaj alanına sahip projenin 170 m² - 350 m² arası büyüklüklerde 3 + 1, 4 + 1, 5 + 1, zemin dubleks ve çatı dubleks ve daire olmak üzere toplam 73 konuttan oluştuğunu belirten Çiçek, projede toplam 60 metre uzunluğunda iki adet yüzme havuzu olduğunu da dile getirdi.

Konut sahiplerinin konforu için bütün ayrıntıların düşünüldüğü söyleyen Mustafa Çiçek, “Her daireye asansörlü direkt ulaşım imkanı sağlayan 1 adet kapalı otopark imkanı bulunuyor. Her konutun bodrum katında 35 - 40 metrekare arası kendine ait deposu mevcut. Ayrıca iki ayrı adadan oluşan sitenin orta bölümünde 3 bin 600 m² alanlı bir park alanı mevcut” ifadesini kullandı.

EN BÜYÜK ÖNCELİK HUZUR VE GÜVENLİK

Güzelbahçe sakinleri açısından en büyük sıkıntının güvenlik olduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Çiçek de, projede 24 saat boyunca üst düzey güvenlik olacağını belirtti.

Konut sahiplerinin ortak kullanım alanlarında çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabileceklerini hatırlatan Çiçek, “Güzelbahçe bölgesinde çok sayıda tekil konut bulunuyor. Bu konutlar güvenlikleri olmadığı için sık sık güvenlik zaafiyetleriyle karşıya kalıyorlar. Bundan dolayı da huzursuzluk yaşıyorlar. Bizim için en önemli ayrıntı, projemizde yer alacak konut sahiplerinin kendilerini huzurlu ve güvenli bir ortamda hisetmeleri” diye konuştu.

5 Temmuz'da lansmana çıkacak proje için ön talepleri almaya başladıklarını aktaran Kazım Çiçek sözlerini şöyle sürdürdü: “Şu an 150'ye yakın ön talep var. Henüz lansmana çıkmadığımız halde bu özel projeden konut sahibi olmak isteyenler bizi arayarak projede yer almak istediklerini dile getiriyorlar. Bu bizim için çok mutluluk verici bir gelişme. Talepler hem İzmir, hem de başta İstanbul olmak üzere; İzmir dışından da geliyor. Projemizin satışı tamamlandığında yaklaşık yarısının İzmir dışına satılmış olacağını öngörüyoruz. Projemizi, 2018 yılı sonunda bitirmeyi hedefliyoruz”

çiçek kardeşler haberleri çiçek kardeşler güzelbahçe haberleri çiçek kardeşler inşaat haberleri çiçek kardeşler güzelbahçe projesi nerede haberleri çiçek kardeşler güzelbahçe ön talep haberleri çiçek kardeşler güzelbahçe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?