Bursa Özdilekpark AVM yıl sonunda açılacak!

Bursa'da temelleri atılan Özdilek Holding, Türkiye'de yaptığı otel, alışveriş merkezi,hipermarket.

Bursa Özdilekpark AVM yıl sonunda açılacak!
Bursa Özdilekpark AVM yıl sonunda açılacak! Yönetici
Bu içerik 1187 kez okundu.

Bursa’da temelleri atılan Özdilek Holding, Türkiye’de yaptığı otel, alışveriş merkezi,hipermarket. ev tekstili mağazası ve departman mağazaları yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Özdilek Holding’in 40 milyon dolarlık yatırımı ÖzdilekPark, Bursa’ya değer katmayı hedefliyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan, yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlayacak olan alışveriş merkezinin 2016 yılı sonunda hizmete açılacağını ifade eden Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 60 bin metrekare alana kurulacak olan ÖzdilekPark Bursa, 40 milyon dolara mal olacak. 30 bin metrekaresi garaj,30 bin metrekaresi kapalı alandan oluşuyor. 55 mağaza bulunan alışveriş merkezinde 10 tane sinema salonu, eğlence mekanları, restoranlar ve kafeteryalar bulunacak. Sabah kapılarını açacak olan alışveriş merkezi, gece saat 00.00’a kadar açık olacak. Yıl sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yapmış olduğumuz yatırımlarla Bursa’ya ve Türkiye’ye hizmet etmekten büyük sevinç duyuyoruz” diye konuştu.

ÖZDİLEK, OTELCİLİKTE DE İLK SIRADA

Tekstilin önde gelen firmalarından Özdilek. AVM ve otel yatırımlarında da ilk sıralarda yer alıyor. İzmir’deki Wyndham otelinden sonra İstanbul Levent’teki ‘Özdilek CenteıJ içinde yer alan ikinci otelleri Wyndham Grand İstanbul Levent ile gurur duyduklarını ifade eden Özdilek. “İzmir’den sonra İstanbul’daki çalışmalar çok iyi gidiyor. Noter huzurunda yapılan tarafsız ve gizli üyeler tarafından kongre otelciliğinde Marmara bölgesinin birinci oteli seçildi” dedi.

Bursa Hayat

Haber Bursa Kent Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı…

Bursa’da temelleri atılan Özdilek Holding, Türkiye’de yaptığı otel, alışveriş merkezi, hipermarket, ev tekstili mağazası ve departman mağazaları yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Özdilek Holdingin 40 milyon dolarlık yatırımı ÖzdilekPark, Bursa’ya değer katmayı hedefliyor, Tago Mimarlık tarafından tasarlanan, yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlayacak olan alışveriş merkezinin 2016 yılı sonunda hizmete açılacağını ifade eden Özdilek Holding Yönetim Kurulu Ozdilek’ten Bursa’ya 40 milyonluk yatırım Başkanı Hüseyin Özdilek, “Bursa’nın Nilüfer’de 60 bin metrekare alana kurulacak olan ÖzdilekPark Bursa, 40 milyon dolara mal olacak. 30 bin metrekaresi garaj, 30 bin metrekaresi kapalı alandan oluşuyor. 55 mağaza bulunan alışveriş merkezinde 10 tane sinema salonu, eğlence mekanları, restoranlar ve kafeteryalar bulunacak. Sabah kapılarını açacak olan alışveriş merkezi, gece saat 00.00’a kadar açık olacak. Yıl sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yapmış olduğumuz yatırımlarla Bursa’ya ve Türkiye’ye hizmet etmekten büyük sevinç duyuyoruz” diye konuştu.

Bursa Kent

Haber Bursa Hakimiyet Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı…

Tago Mimarlık tarafından tasarlanan, yaklaşık 2 bin kişiye istihdam sağlayacak olan alışveriş merkezinin 2016 yılı sonunda hizmete açılacağım ifade eden Ozdilek Holding Yönetim Kurulu Başkam Hüseyin Özdilek, “Bursa’mn Nilüfer ilçesinde 60 bin metrekare alana kurulacak olan ÖzdilekPark Bursa, 40 milyon dolara mal olacak. 30 bin metrekaresi garaj, 30 bin metrekaresi kapalı alandan oluşuyor. 55 mağaza bulunan alışveriş merkezinde 10 tane sinema salonu, eğlence mekanları, restoranlar ve kafeteryalar bulunacak. Sabah kapılarım açacak olan alışveriş merkezi, gece saat 00.00’a kadar açık olacak. Yıl sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yapmış olduğumuz yatırımlarla Bursa’ya ve Türkiye’ye hizmet etmekten büyük sevinç duyuyoruz” diye konuştu.

Bursa turizminin yapılan yatırımlarla geliştiğim belirten Özdilek, “Bursa’daki turizmin gelişmesinde belediyelere ve sivil toplum örgütlerine düşen görevler var. Ancak yeni yapılan 5 yıldızlı otellerin devreye girmesiyle Bursa’ya daha çok turist gelecek.

Uludağ’ın hareketlenmemesi ve daha da verimli olmaması için bir sebep yok. Şu anda terörün etkisi olduğunu söyleyebiliriz. İnşallah bu terör de bir an önce biter ve herkes huzura kavuşur” şeklinde konuştu.

Bursa Hakimiyet


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?