BEKAŞ İnşaat’tan Ankara ve İstanbul’a dönüşüm projesi!

BEKAŞ İnşaat, Kayseri'de elde ettiği tecrübelerinden sonra Ankara'da ve İstanbul'da kentsel dönüşüm projelerine hayata geçirecek.

BEKAŞ İnşaat’tan Ankara ve İstanbul’a dönüşüm projesi!
BEKAŞ İnşaat’tan Ankara ve İstanbul’a dönüşüm projesi! Yönetici
Bu içerik 1432 kez okundu.

BEKAŞ İnşaat, Kayseri’de elde ettiği tecrübelerinden sonra Ankara’da ve İstanbul’da kentsel dönüşüm projelerine hayata geçirecek. Bunun yanı sıra yurt dışındaki projelerine başlamak için hazırlıklara başladıklarını da söyleyen BEKAŞ AŞ Yönetim Kumlu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, 30 yıla yakın sürede 25 binden fazla konuta imza attıklarını ifade etti. Karahasanoğlu, ”Ankara’da ilk etapta Çiğdem ve Yenimahalle’de çok büyük çapta iki kentsel dönüşüm projesine imza atacağız. Ankara’nın ardından İstanbul’da da oldukça büyük projeler üretmek için çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Sonrasında ise hedefimizde yurt dışı var.” diye konuştu.

 

Nihai hedef yurt dışı

Bundan sonraki süreçte, Kayseri’de konut sektöründe elde ettikleri başarı ve tecrübeleri ulusal alana taşıyacaklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, “Sektör tecrübemizi, önce Ankara, sonrasında İstanbul olmak üzere artık tüm Türkiye ile buluşturmak için yola çıktık. Hep daha iyisine ulaşma hedefimiz bizi ulusal alanda projeler üretmeye yöneltti. Kayseri’de edindiğimiz tecrübelerle konut alıcısının ne istediğini, ihtiyaçlarının neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Ankara’yı da Kayseri kadar iyi.

Kayseri’deki yatırımlar devam edecek

Kayseri’deki yatırımlarının devam edeceğini de sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Başkanı Karahasanoğlu, “BEKAŞ İnşaat olarak Kayseri’nin adını Türkiye’nin dört bir yanında duyurmak bizim için çok önemli. Ancak bu, memleketimizden elimizi çekeceğimiz anlamına gelmesin. Elbette Kayseri’deki yatırımlarımız devam edecek. Kayseri’nin gelişimine katkı sağlayan, binlerce kişinin kaliteli yaşamla buluşmasını sağlayan bir firma olarak, çalışmalarını büyük şehirlere kaydırdıktan sonra Kayseri’yi unutanlar gibi olmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Kayseri Gündem

HaberKayseri E Haber Gazetesi Gazetesi’nde şu şekilde yer aldı;

Anadolu’nun önemli kentlerinden Kayseri’de ürettikleri kaliteli ve ayrıcalıklı projelerle inşaat sektöründe oldukça tecrübe elde ettiklerinin altını çizen BEKAŞ AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, 30 yıla yakın sürede 25 binden fazla konuta imza attıklarını vurguladı.

Artık Kayseri’nin ismini ulusal alana taşımak için hazır olduklarını belirten Karahasanoğlu, şunları söyledi: “Sektör tecrübemizi, önce Ankara, sonrasında İstanbul olmak üzere artık tüm Türkiye ile buluşturmak için yola çıktık. Hep daha iyisine ulaşma hedefim iz bizi ulusal alanda projeler üretmeye yöneltti. Kayseri’de edindiğimiz tecrübelerle konut alıcısının ne istediğini, ihtiyaçlarının neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Ankara’yı da Kayseri kadar iyi tanıdığımız için çalışmalarımıza Başkent’ten başlamaya, kaliteli konut kurgumuzu Ankaralılarla tanıştırmaya karar verdik. Ankara’da ilk etapta Çiğdem ve Yenimahalle’de çok büyük çapta iki kentsel dönüşüm projesine imza atacağız. Ankara’nın ardından İstanbul’da da oldukça büyük projeler üretmek için çalışın alarmınızı tamamlamak üzereyiz. Sonrasında ise hedefimizde yurt dışı var. BEKAŞ İnşaat olarak Kayseri’nin adını Türkiye’nin dört bir yanında duyurmak bizim için çok önemli. Ancak bu, memleketimizden elimizi çekeceğimiz anlamına gelmesin. Elbette Kayseri’deki yatırımlarımız devam edecek. Kayseri’nin gelişimine katkı sağlayan, binlerce kişinin kaliteli yaşamla buluşmasını sağlayan bir firma olarak, çalışmalarını büyük şehirlere kaydırdıktan sonra Kayseri’yi unutanlar gibi olmayacağız” dedi.

Kayseri E Haber Gazetesi


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?