GROHE, LivingInteriors 2016’da Akıllı Ev Konsepti ile Görücüye Çıkıyor

Geleceğin evlerinin tasarımını daha şimdiden dijitalleşiyor.

GROHE, LivingInteriors 2016’da Akıllı Ev Konsepti ile Görücüye Çıkıyor
GROHE, LivingInteriors 2016’da Akıllı Ev Konsepti ile Görücüye Çıkıyor Yönetici
Bu içerik 1069 kez okundu.

Geleceğin evlerinin tasarımını daha şimdiden dijitalleşiyor. En son dijital teknolojiler sayesinde insanlar evlerinde parmağını dahi oynatmadan uzaktan kumanda veya uygulamalar üzerinden gitgide daha fazla fonksiyonu kontrol edilebiliyorlar. Perdeleri kapatmak, ışığı açmak, ısınmayı ayarlamak veya kahve makinesini açmak gibi işlerin tümü tek bir dijital araca tıklanarak programlanabiliyor ve kontrol edilebiliyor.

Koelnmesse de, LivingInteriors 2016 kapsamında, yeni akıllı ev örneklerini vitrine çıkartan Akıllı Ev Projesi’ni sunmak üzere çok sayıda tanınmış marka ve Kuzey Ren Vestfalya hükümeti ile el ele verdi. Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat ve batarya tedarikçisi GROHE de, banyo ve mutfak bataryaları ortağı olarak projedeki yerini aldı.

Konforlu Yaşam İçin Teknolojik İlerleme

18 – 24 Ocak 2016 tarihleri arasında IMM Köln fuarının 4.2 Salonu’nda gerçekleştirilecek Akıllı Ev vitrini, dijital olarak ağa bağlı bir evin temel yapısını gözler önüne seriyor. GROHE’nin yanı sıra, Vodafone, BMW, Miele ve Nolte Küchen gibi tanınmış markalar da evin farklı odalarını ve dış alanlarını akıllı ev konseptiyle donatacak. Bu işbirliğiyle, teknik ve tasarım odaklı imkanlar, ev aletleri ve altyapı gibi en son dijital ve akıllı üretim çözümlerinin yanı sıra, birlikte çalışan farklı teknolojilerin ev sakinlerine azami konfor sağladığı geleceğin evine dair aydınlatıcı bir örnek sunuyor. Fuar boyunca evde hazır bulunacak uzmanlar, sunulan ürün ve teknolojiler hakkında bilgi sağlayacak, soruları cevaplayacak ve cihazların yapabileceklerini canlı olarak sergileyecekler.

Yenilikçi ve Sürdürülebilir Banyo Tasarımı

GROHE, bu projede banyo için çözüm ortağı olarak görev alıyor. Fuar ziyaretçileri, GROHE’nin halen klozet sistemlerinde bulunan özelliklerin en iyi kombinasyonunu sunan yeni tasarım odaklı klozet sistemi Sensia® Arena’yı deneyimleme şansını yakalayacaklar. Üstün konfor, temizlik ve hijyen için, suyun tazeleyici gücü uzaktan kumanda yoluyla kontrol edilebiliyor. Akıllı Ev banyosunda ayrıca dijital kontrol üniteleri arasında kullanıcıların tercih ettiği ayarlar için bir bellek fonksiyonuna sahip olan Allure F-digital de bulunuyor. Duş, yenilikçi butonlu teknolojisi ile öne çıkan GROHE Smart Control ile donatılıyor. Termostatik batarya, kişiselleştirilmiş bir duş deneyimi için fütürist görünümü keyifli etkileşim ile bir araya getiriyor. Entegre su tasarrufu fonksiyonu kullanıcıların su kullanımını yönetmesine izin vererek gerçekten sürdürülebilir bir üründen beklenen tüm talepleri de karşılıyor.

Banyo dışında, GROHE ürünleri Minta Touch hibrit bataryanın EasyTouch teknolojisi sayesinde cilt ile temas ve geleneksel kumanda kollu çalıştırma olmak üzere iki farklı çalıştırma modunu bir ara getirdiği mutfakta da yer alıyor.

kaynak:arkitera.com


www.insaatgundemi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?