Özkartallar İnşaat Bumerang Kartal Röpörtajı

Bumerang Kartal Satış ve Pazarlama Müdürü Nur Eğilmez ile proje ve firma hakkında merak edilenlere cevap bulduğumuz röpörtajımız.

Özkartallar İnşaat Bumerang Kartal Röpörtajı
Özkartallar İnşaat Bumerang Kartal Röpörtajı Yönetici
Bu içerik 97822 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Yatırımcı neden Bumerang Kartal’ı seçmeli?

Bumerang Kartal lokasyon olarak merkezi bir yerde konumlanmıştır. Tam karşısında Kartal Anadolu Adliyesi ve hastaneler, metro istasyonuna 2 dk. yürüme mesafesinde,Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dk. mesafede, minibüs yoluna 3 dk. ve sahil yoluna 5 dk. mesafededir. Önünde yeşil alanı ile projeler bölgesinde yer almaktadır. E-5’ten girişi ve çıkışı olan bir konumdadır.

Bumerang şeklinde estetik cephesi ile 10 bin metrekare üzerinde yer almaktadır. Tek bir blok olup, 41 kattan oluşmaktadır. Hem konut hem de home ofislerden oluşan residance projesidir. 9. kattan itibaren deniz ve ada manzarasına hakimdir. 1+1, 2+1 ve 3+1 bağımsız bölümlerden oluşmaktadır. 6 yolcu 2 yangın (yük ) asansörüne sahiptir.1+1’ler hariç diğer bütün bağımsız bölümlere kapalı otoparkta çift araçlık yer verilmektedir.

İçinde seyir terası 2 adet kapalıyüzme havuzu, saunalar, fitnessalonları, masaj ve buhar odaları, Türk hamamı, çamaşırhane, toplantı odaları, Tenis kortu ve çocuk oyun alanları vardır.

Bumerang Kartal kimlere hitap eden bir proje?

Bumerang Kartal beyaz yakalılara hitap eden bir projedir. Avukatlar, hukuk büroları, doktorlarv.b gibi meslek sahipleri yer almaktadır.

Bumerang Kartal’dan ev alanların kazancı ne kadar zamanda ne kadar artar?

Projemizde kaba inşaat bitmiş olup,ince inşaata başlanmıştır. Projenin bitiminde en az yüzde 40’lık bir kazanç sağlanmış olup yatırımcılar için de fırsat oluşturmaktadır.

2018 yılını nasıl geçirdiniz, 2019 beklentileriniz nelerdir? Sizce sektördeki durgunluk ne zaman bitecektir?

2018 yılını bizde piyasadaki diğer inşaat sektörleri gibi durgun geçirdik. Teşvikler biraz hareketlendirdiyse de çok sağlıklı değildi. 2019 ikinci yarısında hareketleneceğini düşünüyoruz. Gerek yabancılar, gerekse ihtiyaçtan doğan alımlar piyasaya güven ile birlikte artacaktır. Gayrimenkul her zaman kazandıran bir yatırım aracıdır. Bu durgunluğun bir yükselişi olacaktır.

Özkartallar A.Ş. olarak yeni proje hedefleriniz var mı?

Kentsel dönüşüm projelerinde yer almayı düşünüyoruz.

 

BUMERANG KARTAL PROJESİ HAKKINDA

Özkartallar A.Ş. güvencesiyle Kartal'da yükselen Bumerang Kartal projesinde teslimnler Eylül 2020'de yapılıyor.

40 kattan oluşan Bumerang Kartal'da ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatları 6 bin 900 liradan başlıyor. 8. kattan itibaren Adalar manzarasına hakim olan Bumerang Kartal'ın çevresinde AVM’ler, adliye, hastane ve havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor.

ADINI BUMERANG ŞEKLİNDEN ALAN PROJE

Adını Bumerang şeklinden alan Bumerang Kartal projesi şık cephe tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bumerang şeklinden dolayı katların birbirini görmediği projede yatırımcılara kapanmaz koru alanı ve deniz manzarası keyfi sunuluyor. Doğa ile dost özellikleri ile dikkat çeken projenin cephelerinde kullanılacak camlarla yüzde 70'e varan oranlarda ısı kontolü sağlanırken, depolanan yağmur sularıyla yeşil alanlar sulanıyor; ayrıca kullanılan asansör sistemlerinde de büyük oranda enerji ve zaman tasarrufu sağlanması öngörülüyor.

Seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim gibi donatılara sahip olan Bumerang Kartal 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırıldı. Kaba inşaatın tamamlandığı Bumerang Kartal 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. Projede ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

Bumerang Kartal'da ofis ve daireler krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40'ı peşin, geri kalan yüzde 60'ı proje bitiş tarihi olan, Eylül 2020'ye kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?