‘Fikirtepe inatçısı’ dünya gündeminde

Fikirtepe inatçısı Alaaddin Demirel’in evi dünya basınında hala ilgi görüyor. Evin yıkılmasının üzerinden yaklaşık iki sene geçmesine rağmen ‘sembol’ fotoğraf hala internet siteleri tarafından sıkça kullanılıyor. Fikirtepe’nin inatçısı dünyada meşhur oldu. Business Insider isimli dünyaca ünlü internet sitesi Fikirtepe inatçısı olarak bilinen Alaattin Demir’in evini İngiltere emlak piyasasını anlattığı bir haberde kullandı. Hürriyet’in ‘Fikirtepe inatçısı’ …

‘Fikirtepe inatçısı’ dünya gündeminde
‘Fikirtepe inatçısı’ dünya gündeminde Yönetici
Bu içerik 1106 kez okundu.

Fikirtepe inatçısı Alaaddin Demirel’in evi dünya basınında hala ilgi görüyor. Evin yıkılmasının üzerinden yaklaşık iki sene geçmesine rağmen ‘sembol’ fotoğraf hala internet siteleri tarafından sıkça kullanılıyor.

Fikirtepe’nin inatçısı dünyada meşhur oldu. Business Insider isimli dünyaca ünlü internet sitesi Fikirtepe inatçısı olarak bilinen Alaattin Demir’in evini İngiltere emlak piyasasını anlattığı bir haberde kullandı.


Hürriyet’in ‘Fikirtepe inatçısı’ haberiyle haberiyle duyurduğu Alaaddin Demirel ile Vartaş yapı 05.08.2014 tarihinde anlaşma imzalamış ve Demirel’in evi yıkılmıştı. Bu haberin başka siteler tarafından da kaynak gösterilmesinin ardından Alaattin Demir’in yıkılan evi İngilizce yayın yapan medyada ilgi odağı oldu.

 

Hürriyet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi