360 Kurtköy 320 milyon TL yatırımla yükseliyor!

Kurtköy Çamlık'ta 320 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen 360 Kurtköy üç cephesi hiç kapanmayacak yeşil alandan meydana geliyor.

360 Kurtköy 320 milyon TL yatırımla yükseliyor!
360 Kurtköy 320 milyon TL yatırımla yükseliyor! Yönetici
Bu içerik 1440 kez okundu.

Kurtköy Çamlık’ta 320 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen 360 Kurtköy; Hanesel Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Selimoğlu ve Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş’ı bir araya getirdi Kurtköy’de, Hanesel Yapı&Demirbaş Yapı ortaklığıyla inşa edilen 360 Kurtköy isimli yeni projenin satışına başlandı. Bölgeye tepeden baktıracak manzarası ile dikkat çeken proje Kurtköy’ün en büyük projesi unvanına da sahip.

Kurtköy Çamlık’ta 320 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen 360 Kurtköy; Hanesel Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Selimoğlu ve Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş’ı bir araya getirdi. Bugüne kadar Bağdat Caddesi, Çengelköy, Şerifali, Ataşehir, Libadiye, İzmir- Çeşme gibi çeşitli bölgelerde 10 binin üzerinde konut inşa ettiklerini söyleyen Hanesel Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Selimoğlu, “1961’de kurulup ikinci kuşaklar tarafından iş hacmi önemli ölçüde büyütülerek, günümüzde üçüncü kuşaklann grup boyutuna getirdiği Selimoğlu Group şirketimizin satış işlemini gerçekleştirdik. Artık yepyeni bir oluşumla; inşaat sektöründeki faaliyetlerimize Hanesel Yapı A.Ş. olarak devam edeceğiz. Bu bağlamda ilk projemizi Kurtköy’de Demirbaş Yapı ile birlikte gerçekleştiriyoruz. 360 Kurtköy adlı projemiz, sahip olduğu özelliklerle konut sahiplerine tam donanımlı bir yaşam merkezi sunuyor” diye konuştu. 54 yıllık tecrübelerini 360 Kurtköy ile perçinlediklerinin altını çizen Selimoğlu, öncü projelere imza atmaya devam edeceklerini vurguladı.  Aydos Ormanı’nın yanı başında İstanbul’un en yüksek yeri olarak bilinen Aydos Ormanı’nın yanı başında yükselen 360 Kurtköy’ün konumuyla ilgili de bilgi veren Aydoğan Selimoğlu, “Projemizi, Kurtköy’ün en geniş yollanna sahip, nezih, az katlı ve villa imarlı bölgesi olan Çamlık’ta inşa ediyoruz.  360 Kurtköy’ün üç cephesi hiç kapanmayacak yeşil alandan meydana geliyor. Eğimli bir arazi üzerinde kademeli mimarisi ile birbirinin önünü kesmeyen bloklardan oluşan 360 Kurtköy’de insanlar ferah manzaraların keyfini çıkartacak” dedi.

Kaynak: İndergi


www.insaatgundemi.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
Mayıs Ayı Kira Artış Oranı Belli Oldu? En Fazla Artış Ne Kadar Yapılabilecek? Mayıs Tüfe Oranı Ne oldu?
Mayıs Ayı Kira Artış Oranı Belli Oldu? En Fazla Artış Ne Kadar Yapılabilecek? Mayıs Tüfe Oranı Ne oldu?