Tarihi mağarayı muhteşem bir eve dönüştürdü

Kafasına koydu ve gerçekleştirdi! 250 milyon yıllık mağarayı modern bir eve dönüştürdü, üstelik yerden ısıtması, sıcak suyu ve kablosuz internet bağlantısı bile var. Avusturalya’da şirket sahibi Angelo Mastropietro’nun hayatı MS teşhisi konmasıyla tamamen değişti ve onu önceliklerini yeniden gözden geçirmeye zorladı. Modern hayatın baskısından dolayı herkes en az bir kere başını alıp kaçmanın hayalini kurmuştur. …

Tarihi mağarayı muhteşem bir eve dönüştürdü
Tarihi mağarayı muhteşem bir eve dönüştürdü Yönetici
Bu içerik 1166 kez okundu.

Kafasına koydu ve gerçekleştirdi! 250 milyon yıllık mağarayı modern bir eve dönüştürdü, üstelik yerden ısıtması, sıcak suyu ve kablosuz internet bağlantısı bile var.

Avusturalya’da şirket sahibi Angelo Mastropietro’nun hayatı MS teşhisi konmasıyla tamamen değişti ve onu önceliklerini yeniden gözden geçirmeye zorladı.

Modern hayatın baskısından dolayı herkes en az bir kere başını alıp kaçmanın hayalini kurmuştur. Angelo Mastropietro da onlardan biri… MS teşhisi konulduktan sonra ise hayatının değiştirmenin vakti geldiğini anladı.

Worcestershire’da bir mağara satın alan Mastropietro 70-80 ton taşı kırmak ve evini inşa etmek için yaklaşık 1000 saat harcadı.

‘Gerçek mağara adamı’ Angelo Mastropietro bu hayalini gerçekleştirdi ve 250 milyon yaşındaki mağarayı lüks bir eve dönüştürmeyi başardı.

160.000 sterlin (700 bin TL) harcadıktan ve 1000 saat çalıştıktan sonra 38 yaşındaki bu adam köşesine oturdu ve konforun tadını çıkardı.

Angelo Mastropietro: “MS hastalığımı sağlığım ve yaşam biçimim tarafından tetikleniyordu ve bu ihtiyacım olan harekete geçiş sebebiydi. Mutlu ve sağlıklı olduğum yerde olmak istedim” diyor. (Kaynak: Dailymail)

Hürriyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 0.69 konut kredisi nasıl hesaplanır?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?
0,89 ve 0,99 Faizli Konut Kredisine Kimler Başvurabilir? 2022 3 Yeni Konut Paketi Nedir?