Seminer: Maliyet kontrolü kontrolden çıkmadan neler yapılabilir?

1İnşaat Danışmanlık’ın kurucusu olarak tanıdığımız, aynı zamanda sitemizin de kurucusu olan Cem Kafadar 19 Nisan Salı akşamı Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi’nde “Maliyet Kontrolü Kontrolden Çıkmadan Neler Yapılabilir?- İnşaat Projelerinde Doğru Bir Maliyet Kontrolü İçin İpuçları” başlıklı semineriyle katılımcıların karşısında olacak. Cem Kafadar’ın Beykent Üniversitesi’nde “Yapım Yönetimi” dersleri bu kez maliyet kontrolü konusuyla devam ediyor. Proje …

Seminer: Maliyet kontrolü kontrolden çıkmadan neler yapılabilir?
Seminer: Maliyet kontrolü kontrolden çıkmadan neler yapılabilir? Yönetici
Bu içerik 948 kez okundu.

1İnşaat Danışmanlık’ın kurucusu olarak tanıdığımız, aynı zamanda sitemizin de kurucusu olan Cem Kafadar 19 Nisan Salı akşamı Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi’nde “Maliyet Kontrolü Kontrolden Çıkmadan Neler Yapılabilir?- İnşaat Projelerinde Doğru Bir Maliyet Kontrolü İçin İpuçları” başlıklı semineriyle katılımcıların karşısında olacak.

Cem Kafadar’ın Beykent Üniversitesi’nde “Yapım Yönetimi” dersleri bu kez maliyet kontrolü konusuyla devam ediyor. Proje Geliştirme aşamasında maliyet kontrolu, Alt yükleniciler ve maliyet kontrolu, Malzeme satınalmaları ve maliyet kontrolü, Malzeme kayıpları ve maliyet kontrolü, Verimsiz çalışma ve maliyet kontrolu, İşin süresi ve maliyet kontrolu, Maliyet kontrolü ve sapmalar, Maliyet Kontrolü ve raporlama ve benzeri birçok konunun konuşulacağı seminerde Kafadar tecrübelerini öğrencilerle paylaşacak.

Tarih: 19 Nisan 2016 Salı Saat: 19:00

Yer: Beykent Üniversitesi Taksim Yerleşkesi

407 Nolu Sınıf, katılım ücretsiz


1insaat.biz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
3. Havalimanı'nın lale figürlü kulesinin yüksekliği 90 metreye ulaştı
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi
Kadıköy Rıhtım'a yapılacak camiye Koruma Kurulu onay verdi